Polska Platforma Tańca 2014: Open Platform – networking – zgłoszenia  - miniatura

Polska Platforma Tańca 2014: Open Platform – networking – zgłoszenia

Organizatorzy Polskiej Platformy Tańca 2014 - Instytut Muzyki i Tańca wspólnie z Centrum Kultury w Lublinie - zapraszają profesjonalnych twórców, pedagogów technik tanecznych i organizacje działające w dziedzinie tańca (w tym wydawnictwa mające w swojej ofercie publikacje dotyczące tańca) do nadsyłania zgłoszeń do udziału w Open Platform – networking.
W ramach mini-targów wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności. oraz wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.. Do dyspozycji wystawców będą małe stoiska do prezentacji materiałów (I piętro Centrum Kultury w Lublinie). Uczestnicy Open Platform będą mieli możliwość spotkania z kuratorami i dyrektorami festiwali z kraju i zagranicy, profesjonalistami z kraju i publicznością PPT.

Open Platform – networking odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2014 (sobota/niedziela) w godzinach 13.00- 15.00.
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na adres mailowy: info@polskaplatformatanca.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie Open Platform – networking). Termin rejestracji mija 20 października.

W zgłoszeniu prosimy o podanie:
- nazwy zespołu / nazwiska artysty lub pedagoga / nazwy organizacji oraz w wypadku zespołów i organizacji: liczby przedstawicieli obecnych na Open Platform
- danych kontaktowych
- dat pobytu

Informacje o możliwości pokrycia kosztów noclegu przez Organizatorów zostaną podane w późniejszym terminie.

drukuj