7 listopada


17.00 – spektakl

Re:akcje

Pracownia Fizyczna
czas trwania: 45 min.
miejsce: Inkubator


Oficjalne otwarcie Polskiej Platformy Tańca

18.00 – spektakl

Zagraj to, czyli 17 tańców o czymś

Teatr Dada von Bzdülöw
czas trwania: 70 min.
miejsce: SW Chatka Żaka



19.30 – spektakl

Śmierć 24 klatki na sekundę
albo zrób mi tak jak w prawdziwym filmie
– choreografia spowolniona w rozdziałach

Agata Siniarska
czas trwania: 25 min.
miejsce: Inkubator



21.00 – spektakl

Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy

Lubelski Teatr Tańca
czas trwania: 55 min.
miejsce: SW Centrum Kultury



8 listopada


10.00 – 11.00 – prezentacja

Mapa tańca: Białoruś, Ukraina

miejsce: SK Centrum Kultury



11.00 – 13.00 – prezentacje

Wizytówka artysty

miejsce: SK Centrum Kultury

Izabela Chlewińska
Iza Szostak
Daniel Stryjecki
Magdalena Jędra
Grupa KIJO
Grupa Artystyczna Koncentrat



13.00 – 15.00

Open Platform – networking

miejsce: Centrum Kultury (1. piętro)



15.30 – 16.45 – panel dyskusyjny

Platforma tańca – krótka instrukcja obsługi

miejsce: PS Chatka Żaka



17.00 – spektakl

For living in

Hygin Delimat
czas trwania: 30 min.
miejsce: Inkubator



17.45 – spektakl

Upadek przyszłości

Irad Mazliah, Zbigniew Szumski
czas trwania: 60 min.
miejsce: SW Chatka Żaka



19.00 – spektakl

Bernhard

Paweł Sakowicz
czas trwania: 30 min.
miejsce: Inkubator



20.15 – spektakl

Akty

Aurora Lubos
czas trwania: 45 min.
miejsce: Oratorium CK



21.15 – spektakl

Insight

Janusz Orlik
czas trwania: 50 min.
miejsce: SW Centrum Kultury



9 listopada


10.00 – 11.00 – prezentacja

Mapa tańca: Gruzja, Azerbejdżan

miejsce: SK Centrum Kultury



11.00 – 13.00 – prezentacje

Wizytówka artysty

miejsce: SK Centrum Kultury

DanceLab
Irena Lipińska
Teatr Amareya
Barbara Bujakowska
Clever Team
Anna Steller



13.00 – 15.00

Open Platform – networking

miejsce: Centrum Kultury (1. piętro)



15.30 – 16.45 – panel dyskusyjny

Dokąd i po co?

miejsce: PS Chatka Żaka



17.00 – spektakl

Niżyński. Święto snów

Sławomir Krawczyński, Tomasz Wygoda, Anna Godowska
czas trwania: 45 min.
miejsce: Inkubator



18.00 – spektakl

Freaks

Pink Mama Theatre
czas trwania: 60 min.
miejsce: SW Chatka Żaka



20.00 – spektakl

Need me

Andrzej Adamczak
czas trwania: 25 min.
miejsce: SW Centrum Kultury



20.45 – spektakl

Room 40

Maciej Kuźmiński
czas trwania: 35 min.
miejsce: SW Centrum Kultury



22.00

Zakończenie Polskiej Platformy Tańca

Wręczenie nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
oraz Prezydenta Miasta Lublin
miejsce: SW Centrum Kultury



22.30

Noc tańca

Janusz Prusinowski Trio i goście
PAPA ZURA (Soul Service)



miejsca wydarzeń

Inkubator – Inkubator Medialno-Artystyczny UMCS
ul. Radziszewskiego 32 (budynek ACK Chatka Żaka)

SW Chatka Żaka – Sala Widowiskowa ACK UMCS Chatka Żaka
ul. Radziszewskiego 16

PS Chatka Żaka – Patio Sztuki ACK UMCS Chatka Żaka
ul. Radziszewskiego 16

Oratorium CK – sala Oratorium Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12

SW Centrum Kultury – Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12

drukuj